Firma budoucnosti

Datum konání:
Přidat do kalendáře 2018-03-20 13:00:00 2018-03-20 13:00:00 Firma budoucnosti Výstaviště 405/1, Brno, jihomoravský kraj, 60300, Česká republika Digi Portál info@digitalnistrategie.cz Europe/Berlin public
Adresa:
Výstaviště 405/1, Brno, jihomoravský kraj, 60300, Česká republika
Město:
Brno
Region:
Jihomoravský kraj

Firma budoucnosti je projekt, který realizuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Je  zaměřený na podporu digitalizace českých firem. Srozumitelným způsobem inspiruje a učí české podnikatele a firmy používat digitální technologie ke svému růstu.
Veletrh Amper, 20. 3. 2018 Brno
Místo konání: Výstaviště 405/1, Brno-střed
sál P3 ve foyer haly P
Digitální firma 2018
Jaký je stav digitalizace u českých firem a živnostníků? Jaké technologie jim dokážou zjednodušit život nebo přinést nový byznys? Přednáška ukáže zkušenosti z českých firem a konkrétní příklady toho, jak úspěšně zavádět technologie – ať už do nových či tradičních firem.
Jak na digitální produktivitu?
Mobilní telefony a tablety mohou svým uživatelům přinést nejen komfort, ale také způsob, jak pracovat efektivněji, rychleji či z jakéhokoli místa v ČR i zahraničí. Jaké jsou ty nejlepší aplikace, které vám usnadní práci? Jaké si telefon nastavit tak, aby vám opravdu sloužil a pomáhal? A jak se z velkého množství práce nezbláznit?
Sociální sítě v B2B – jsou opravdu pro všechny?
Na Facebooku nejsem. Twitter neznám. LinkedIn nepoužívám. Ale jak to, že jsou zmíněné sociální sítě tak úspěšné? Protože tam je obrovské množství lidí – a mezi nimi i vaši zákazníci. Jaké sociální sítě jsou vhodné zrovna pro vaši firmu, jak je využívat nebo jaké jsou úspěšné firmy či jednotlivci, které tyto sítě dobře využívají v oblasti B2B ukáže přednáška o sociálních sítích.
Přednášející:

Filip Dřímalka

Pomáhá firmám s digitálními inovacemi a digitalizací. Společně s jeho zákazníky vymýšlí nové produkty a služby, navazuje technologická partnerství a objevuje další příležitosti v digitálním světě. Tyto projekty pak nabízí řadu firemních služeb souvisejících s digitalizací. Mezi zákazníky jeho konzultační firmy patří firmy jako Škoda Auto, O2, E.On, LMC, AXA, T-Mobile, Inoutic/Deceuninck, Moneta a další. Jako partner projektu Digital Ventures působí jako andělský investor a pomáhá rozvíjet technologické startupy zaměřené na digitalizaci firem. Vytvořil „1-2-3-4 Innovation FrameworkTM“ – první reálný návod pro digitální transformaci. Tato metodika pomáhá jeho klientům identifikovat příležitosti k inovacím, inspirovat zaměstnance a rozvíjet jejich digitální dovednosti, otevírat cestu k partnerům, startupům a technologickým firmám a nastavit způsob, jak řídit digitální transformaci nebo její části od A do Z.
Organizátor: AMSP ČR-Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR
Vstup zdarma po předchozí registraci.       
Pozvánka a bližší informace jsou zveřejněny zde: http://amsp.cz/registrace-na-veletrh-amper-2018/.

Přihlásit se